HAKKIMIZDA

HESPO TEKNİK; Elektrik - Mekanik tesisat alanında gereksinimlerin en iyi şekilde karşılanabilmesi için deneyim ve kalitenin tüm imkanlarını birleştiren mühendislik firmasıdır. Başlıca motivasyonumuz şeffaflık ve dürüstlüktür.

İş ortaklarına değer veren ve her biriyle karşılıklı saygı ilişkisi içinde çalışan HESPO TEKNİK, müşterileriyle ve tedarikçileriyle uzun vadeli ilişkiler sürdürme konusunda kararlıdır. Takım çalışması ve iletişim başarımızın, kaliteli ve ekonomik çözümler müşteri memnuniyetinin vazgeçilmez unsurlarıdır.

“En iyisini yap, en iyisi ol” inancı ve azmi, tamamladığımız projelerde gurur, gelecekteki projelerde ilham kaynağımızdır.

VİZYON

Büyük bir arzu ve istek ile yürümeye başladığımız bu yolda doğruluktan ve dürüstlükten ödün vermeyen, sürekli yeniliklere açık, aranılan genç ve dinamik bir firma olarak kalıcılığımızı sağlamaktır.

MİSYON​

Kuruluşumuzun varoluş gerekçesi; mesleğimize ve işimize duyduğumuz tutkuyu, süre gelen zaman içerisinde kazandığımız deneyimlerimizle harmanlayarak, kaliteli ve kararlı bir iş anlayışı organizasyonu ile yansıtma isteğimizdir.

İNSAN KAYNAKLARI​

info@hespo.com.tr veya +90 216 395 4 395 ile iletişime geçmeniz rica olunur.